چسب کاشت میلگرد و بولت فورس 1.1311 تولید کننده : چسب فورسکد کالا : F.1311 چسب کاشت میلگرد و بولت فورس کد F.1311

در بازار کشورمان از این چسب به نام های چسب کاشت بولت، چسب کاشت میلگرد، چسب انکر بولت، چسب بتن و ... یاد می شود. نیاز به کاشت بولت و میلگرد در بتن می تواند به دلایل مختلفی به وجود آید. تغییر محاسبات و مشخصات سازه، نقایص اجرا، شرایط بهره برداری، تغییرات در نقشه اجرایی، راحتی اجرا، لزوم کاشت آرماتور انتظار در اجراي ستون و ديوار برشي و كاشت بولت جهت نصب بيس پليت ها و ... این چسب دو جزیی خمیری شکل از خانواده رزین پلی استر می‌باشد. برای سطوح سفت و سخت و متخلخلی همچون بتن، سنگ، آجر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده آسان، گیرایی سریع و مقاومت های مکانیکی و چسبندگی بالا از ویژگی های برجسته محصول می‌باشد. این محصول جاری نمی شودو برای تحمل بارهای متوسط بر روی سطوح افقی و حتی عمودی ایده آل است.

مراحل نصب:
1- انتخاب مته مناسب و سوراخکاری
2- تمیز کردن محل با پمپ باد یا فرچه
3- تزریق چسب تا 3/2 عمق سوراخ
4- جاگذاری میلگرد یا بولت با حرکت دورانی

مشخصات

کد محصول :1311
کارخانه سازنده : متسان
کاربرد : نصب و راه اندازی هر گونه وسایل دکوراتیو و تزئینی روی دیوار و سقف - نصب و راه اندازی تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی و هشدار جاده‌ای - چسباندن و انکراژ در بتن, سنگ, آجر, بلوک و دیگر مصالح ساختمانی - نصب و راه اندازی لوستر و سیستم های روشنایی - کاربرد در دیوارهای بلوک سیمانی و آجر مجوف - نصب و مونتاژ وسایل و لوازم جانبی حمام - نصب و راه اندازی و مونتاژ ماشین آلات - نصب و راه اندازی لوله ها و رادیاتورها - نصب و راه اندازی ایستگاه های GSM (نصب دکل های موبایل) - نصب و راه اندازی نرده و میل پرده - اتصالات کابینت آشپرخانه و حمام - نصب پایه و آنتن در پشت بام - کاشت میلگرد و پیچ در بتن
رنگ : مایع خاکستری
ماده پایه رزین پلی استر
شکل ظاهر: شبیه ملات
ترکیب شیمیایی رزین وینیل استر یا پلی استر
ویسکوزیته تیکسوتروپیک
ویژگی و مزایا :" مناسب برای اجرا روی سطوح افقی و عمودی - در هنگام خشک شدن فاقد جمع شدگی است - مقاومت‌های مکانیکی اولیه و نهایی بالا - سازگاری با بیشتر مصالح ساختمانی - سفت شدن سریع و چسبندگی عالی - قابلیت استفاده در دماهای پایین - پایداری در برابر ضربه و لرزش - باعث خوردگی فولاد نمی‌شود - شره نکردن و جاری نشدن - اقتصادی با بازدهی بالا - پایداری شیمیایی عالی - صرفه‌جویی در زمان - کاربرد آسان"
وزن مخصوص: 1.57 gr/ml
تعداد در بسته/کارتن مادر: 12
حجم ظروف 345 و 410 میلی لیتر

قیمت این محصول : دریافت قیمت

دانلود کاتالوگ

  
چسبیران
چسب
دی ان ان evoq