چسب کاشت بولت فکوت تولید کننده : چسب فکوت FACOTکد کالا : TASSELLO CHIMICO چسب کاشت بولت بر پایه پلی استر TASSELLO CHIMICO

چسب کاشت بولت کارتریجی آماده که از یک رزین دو جزئی با نسبت 150/380ml تشکیل شده است و تثبیت بسیار خوبی برروی انواع سطوح ایجاد می کند .

خواص :

خروج راحت محصول بدون نیاز به فشار 
استفاده آسان و سریع 
ایمن است و حداکثر تثبیت را ایجاد می کند .
نیازی به مخلوط کردن قبل از استفاده نیست ، رزین و ترکیب سخت کننده هنگام خروج از نازل اختلاط با هم مخلوط می شوند .
دارای بوی مطبوع 
کارتریج ها در یک بسته شش تایی به همراه نازل عرضه می شوند ؛ این کارتریج ها باید در مکانی خشک و خنک ودر صورت امکان در سایه نگهداری شوند .

کاربردها :

تثبیت بسیار خوبی برروی انواع سطوح حاصل می کند : بلوک آجری توپر و تو خالی ، سنگ طبیعی ، بتن تقویت شده وچوب .
برای تثبیت صفحات ، قطعات فلزی ، دیوارها ،چهار چوب پنجره و درب ، دروازه ها ، میله ها و مفتول های تقویت شده ، قفسه ها و غیره استفاده می شود . علاوه براین برای تعمیر سازه های قدیمی ، تقویت و تکمیل دیوارهای جدید نیز مناسب است . در اطلاعات فنی ، مقادیری برای سوراخ های تمیز شده با برس و هوای پرفشار ارائه شده است همیشه مقاومت ماده اصلی را بررسی کنید . مقاومت و استحکام فشاری این محصول با بتن قابل مقایسه است .

مقاومت به مواد شیمیایی :

مقاومت شیمیایی براساس پایداری نمونه ها در محیط محیطهای شمیمیایی مورد نظر تعیین می شود . مقاومت شیمیایی با یک آزمون بصری بدست آمده نمونه ها مقاوم بودند زیرا هیچ آسیب قابل مشاهده ای مانند ترک خوردگی ، گوشه های پخ شده یا خمیدگی قابل توجه پیدا نشد .

دسته بندی براساس استانداردهای CEE
محتوی : استایرن 
علامت اختصاری :Xn
کدهای خطر :R10 قابل اشتعال 
                R20 زیان آور از طریق استنشاق
               R36/38 آسیب به چشم و پوست 
کدهای ایمنی : S23  بخارات راتنفس نکنید .

نگهداری :

کارتریج ها باید در دمای 5 تا 32 درجه سانتی گراد در مکانی خشک و خنک نگهداری شوند . در طول تابستان ، کارتریج ها را برای مدت طولانی زیر نور خورشید قرار ندهید زیرا باعث پلیمری شدن آنها می شود . اطمینان حاصل کنید که حلزونی پلاستیکی قبل از خارج شدن مواد در داخل نازل مخروطی قرار دارد . توصیه می شود از 10cm ابتدایی ماده خروجی از نازل استفاده نکنید . قبل از استفاده به تاریخ انقضا توجه کنید (زمان نگهداری محصول : 12  ماه اگر داخل بسته بندی سالم نگهداری شود).
رزین خروجی از 2  پمپ ابتدایی را دور بریزید و ازآن برای تثبیت استفاده نکنید (حدود 10cm ابتدایی )


قیمت این محصول : دریافت قیمت

دانلود کاتالوگ

  
چسبیران
چسب
دی ان ان evoq