چسب آکواریوم تایتان پلی فیکس ,TYTAN POLYFIX ,چسب آکواریوم TYTAN ,قیمت چسب آکواریوم ,پخش چسب آکواریوم ,نمایندگی چسب تایتان
چسب آکواریوم تایتان پلی فیکس تولید کننده : SELENA GROUPکد کالا : درزگیر سیلیکون اسیدی تایتان پلی فیکس یک سیلیکون تک جزئی است که در مجاورت رطوبت هوا می چسبد و خاصیت الاستیک خود را برای همیشه حفظ می کند.ماندگاری بسیار طولانی داشته و از قدرت چسبندگی فوق العاده زیادی برخوردار است.

کاربرد

برای نصب ، تثبیت و درزگیری شیشه های درب و پنجره ، ویترین و کابینت ، محافظت از فوم پلی یورتان در برابر اشعه ماوراء بنفش ، انجام درزگیری های حمام ، سینک ها و دیگر تجهیزات بهداشتی و سیستم های لوله کشی ، درزگیری سرامیک ها و کاشی ها وانجام تعمیرات خانگی گزینه بسیار مناسبی است.

مقاومت بسیار عالی در برابر کپک زدگی و قارچ ، قدرت چسبندگی بسیار زیاد به بسیاری از سطوح صاف و مقاومت بسیار عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد. 

طریقه مصرف

سطوح مورد نظر می بایست تمیز،خشک،بدون گرد و غبار،چربی،رنگ،زنگ زدگی و..... باشند.چنانچه سطوح چرب باشند بهتر است با استفاده از استون یا اتانول و یا مواد شوینده تمیز شوند.برای آنکه پس از اتمام کار درز ظاهر مناسبی داشته باشد از نوار چسب کاغذی استفاده نموده و پس از تزریق و صاف کردن روی آن ،نوار چسب ها را جدا نمایید. عرض درز نباید بیشتر 25 و کمتر از 6 میلی متر باشد.چنانچه عمق درز زیاد باشد باید از فیلر (مثل نوار پرکننده یا فوم پلی یورتان) استفاده شود.

سر کارتریج بریده و نازل را به آن بپیچید.سر نازل را با زاویه 45 درجه و متناسب با پهنای درز مورد نظر ببرید.برای آنکه کناره های لایه درزگیر صاف و مرتب باشند از نوار چسب کاغذی استفاده نمایید.با استفاده از تفنگ مخصوص سیلیکون را تزریق نمایید.پس از تزریق روی درزگیر را صاف نمایید تا هم تمام فواصل را پر نماید و هم ظاهر بهتری داشته باشد.پیش از بسته شدن لایه اولیه ، نوار چسب کاغذی را جدا نمایید.سیلیکون خشک نشده با دستمال،مواد شوینده یا حلال قابل تمیز کردن است اما سیلیکون خشک شده فقط به طریق مکانیکی از سطح جدا می شود.

تا هنگام مصرف در بسته بندی اولیه و در جای خشک و خنک بین صفر تا 25+ درجه سانتی گراد نگهداری شود.تا 12 ماه پس از تولید قابل مصرف است.

از سیلیکون روی سطوح خیس و سرد استفاده نکنید.از آنجا که سیلیکون عمومی تایتان پلی فیکس از نوع سیلیکون های اسیدی است ،توصیه می شود از آن روی سطوح آهکی از قبیل بتون ، گچ ،آجر و ....استفاده نکنید.همچنین از سیلیکون های اسیدی روی سطوح حساس مانند سنگ های طبیعی ، گرانیت،ماسه سنگی، مرمر و فلزاتی مانند مس و سطح نقره ای آینه استفاده ننمایید.

سیلیکون نباید روی سطوحی که در مجاورت روغن و یا مواد نفتی هستند استفاده شود زیرا این مواد در برابر سیلیکون مانند حلال عمل می کنند.سیلیکون در مجاورت رطوبت هوا عمل کرده و می چسبد بنابر این برای چسباندن و درزگیری سطوحی که در آن جریان نداشته باشند مناسب نیست.

سیلیکون قابل رنگ آمیزی نیست اما در رنگ های مختلف تولید می شود.نباید در تماس مستقیم با مواد خوراکی یا دارویی باشد.به PE و PP چسبندگی ندارد.برای چسباندن آینه و همچنین برای ساخت یا تعمیر آکواریوم مناسب نیست.

قیمت این محصول : دریافت قیمت

دانلود کاتالوگ

  
چسبیران
چسب
دی ان ان evoq